![](https://www.iucc.ac.il/wp-content/uploads/2018/12/viseemvisit-933x600.jpeg)
מחב”א שמח לארח את המועצה הטכנולוגית של Vi-SEEM לפגישת עבודה בתל אביב ב-12-13 לפברואר 2018. חברי המועצה הגיעו מקפריסין, יוון, מקדוניה, הונגריה, בולגריה וסרביה. הפגישה התמקדה בקיימות של Vi-SEEM ואיך להפוך את הפרויקט ליותר נגיש עבור חוקרים ועסקים קטנים ובינוניים.
המשתתפים נהנו ממזג האוויר הנעים ומחיי הלילה התוססים של תל אביב. IUCC הוא חבר פעיל בתשתית האזורית Vi-SEEM לחקר האקלים, מדעי החיים מורשת תרבותית דיגיטלית.